• EXO Dron Cinemaster 2 + dodatkowa bateria

Dron Cinemaster 2 marki EXO umożliwia wybór dwóch prędkości - sportowej 43 km/h i filmowej 21 km/h. Nagrywa filmy w 4K oraz umożliwia rejestrowanie obrazu w trybie slow motion 1080p HD 60fps. W zestawie znajduje się dodatkowa bateria.

3273.00
szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 98
GLS 98
Dostępność Średnia dostępność
Waga 0.8 kg

Dron EXO Cinemaster 2 + dodatkowa bateria

Dron Cinemaster 2 marki EXO nagrywa filmy w 4K przy szybkości transmisji 50Mb/s i przysłonie f/2,5, a głębokie kolory i zrównoważone światło ożywią ujęcia bardziej niż sama rozdzielczość aparatu. Umożliwia też rejestrowanie filmów w trybie slow motion 1080p HD 60fps. Dron wyposażony jest w matrycę CMOS 1/2,3 cala i rejestruje obrazy o rozdzielczości 10 MP z bogatymi kolorami, dużym zakresem dynamiki i zminimalizowanym szumem. Umożliwia regulację ekspozycji oraz koloru, co w dużym stopniu wpływa na efekt końcowy zarejestrowanego materiału. Regulowany reflektor znajdujący się u spodu urządzenia oraz kolorowe światła na jego ramionach sprawiają, że z powodzeniem można korzystać z drona nawet po zachodzie słońca.

Dwie prędkości lotu

Cinemaster 2 to solidnie wykonane urządzenie, które daje możliwość wyboru dwóch prędkości lotu - sportowej 43 km/h i filmowej 21 km/h. Stabilnie wisi w powietrzu i gwarantuje idealne poziomowanie aparatu. Czas lotu na jednej baterii wynosi 28 minut. Warto też wspomnieć o przydatnych trybach, pozwalających uzyskać jeszcze lepsze ujęcia. Tryb „follow" sprawia, że dron podąża za obiektem w ruchu, dostosowując się do zakrętów i zmian trajektorii. Tryb „circle" umożliwia ustawienie punktu centralnego, wokół którego Cinemaster 2 zakreśli krąg, tym samym tworząc niesamowite ujęcie. „Route fly" polega na umieszczeniu pinezki na mapie Google, aby dron poleciał wyznaczoną trasą.

Automatyczny powrót urządzenia

Aplikacja Cinemaster 2 pokazuje dokładną ostatnią lokalizację urządzenia sprawiając, że nie trzeba martwić się jego zaginięciem, nawet gdy chwilowo stracimy drona z oczu. Przydatną funkcją jest automatyczny powrót urządzenia w przypadku utraty połączenia lub niskiego poziomu naładowania baterii. Co ważne, aby latać nie jest potrzebne połączenie z WiFi ani siecią komórkową.

Dodatkowa bateria w zestawie

W zestawie dołączona jest wymienna bateria do drona Cinemaster 2 marki EXO o pojemności 3200 mAh. Dzięki wbudowanemu inteligentnemu systemowi zarządzania akumulatorem jego stan jest monitorowany na bieżąco i raportowany w stanie rzeczywistym. Pozwala to w pełni skupić się na lataniu dronem, zamiast kontrolować kątem oka, ile czasu jeszcze pozostało. Bateria to wysokoenergetyczny akumulator litowo-jonowy zapewniający aż do 28 minut lotu.

Właściwości:

  • nagrywa filmy w 4K oraz rejestruje obraz w trybie slow motion 1080p HD 60fps,
  • dwie prędkości lotu do wyboru - sportowa 43 km/h i filmowa 21 km/h,
  • reflektor oraz kolorowe światła na ramionach drona umożliwiają jego używanie po zmroku,
  • czas lotu na jednej baterii wynosi aż 28 minut,
  • inteligentne tryby umożliwiające uzyskanie jeszcze lepszych ujęć,
  • dodatkowa bateria w zestawie.
Kolor Szary
Wymiary [mm] 395 x 395 x 87
Bateria - czas pracy 28 minut
Zasięg [m] 762
Pojemność baterii [mAh] 3200
Maksymalna prędkość [km/h] 43-47
Jakość video UHD 3840 x 2160p
Jakość zdjęć 4096 x 3072p
Aparat 10MP
Stabilizacja 3-osiowy gimbal
Waga z bateriami [g] 610
Tłumaczenia eng
Czy wymaga numery seryjnego 2
Lokalizacja P03020003, P4-16
Długość towaru w centymetrach 11,0
Wysokość towaru w centymetrach 23,0
Szerokość towaru w centymetrach 23,0
Waga gabarytowa w gramach 969.83
Waga towaru w gramach 1700,0
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Polecamy
  • Sklep zamknięty

Prace techniczne