• Fotelik Unity Isofix 15-36kg Grey

Brak towaru
658.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 98
GLS 98
Dostępność Brak towaru
Waga 0.15 kg

PROWADNICE PASÓW Dzięki prowadnicom maluch zawsze będzie poprawnie zapięty. Dodatkowo blokada przy górnej prowadnicy uniemożliwia przypadkowe wysunięcie się pasa.
ERGONOMICZNE PODŁOKIETNIKI Ergonomiczne podłokietniki nie tylko zwiększają komfort dziecka w czasie podróży, ale też dbają o jego bezpieczeństwo, wskazując miejsce prowadzenia pasa biodrowego.
ROŚNIE Z DZIECKIEM Jednym ruchem ręki wyregulujemy wysokość zagłówka oraz szerokość osłon bocznych. Dzięki temu fotelik rośnie w górę o 16 cm i wszerz o 7 cm. Dla bezpieczeństwa dziecka do wyboru mamy aż 10 pozycji zagłówka.
WSKAŹNIKI POPRAWNEGO WPIĘCIA Na foteliku znajdują się wskaźniki sygnalizujące prawidłowy montaż ISOFIX. Po odpowiednim wsunięciu zaczepów pojawia się kolor zielony.
ŁATWOŚĆ MONTAŻU DZIĘKI ISOFIX W zestawie znajdują się prowadnice ISOFIX ułatwiające prawidłowy montaż fotelika.
REGULACJA FOTELIKA JEDNĄ REKĄ Fotelik ma 3-poziomową regulację kąta nachylenia. Ustawienie można zmienić jedną ręką.
MIĘKKI I BEZPICZNY ZAGŁÓWEK Dzięki specjalnej włókninie w zagłówku fotelik jest miękki, wygodny i skutecznie chroni głowę oraz szyję dziecka.
DOPASOWANE SIEDZISKO Siedzisko wykonane z miękkiej pianki memory Flexi Fit Foam idealnie dopasuje się do małego pasażera i zapewnia mu komfort podczas długich podróży.
BEZPIECZNE MATERIAŁY Użyte w foteliku materiały są badane przez renomowany instytut INTERTEK, dlatego możesz mieć pewność, że są bezpieczne nawet dla najmłodszych pasażerów.
ŁATWY DO UTRZYMANIA W CZYSTOŚCI Pokrowiec możemy ściągnąć i wyprać. Dzięki temu zachowamy ładny wygląd fotelika na długie lata.
UCHWYT NA KUBEK Fotelik ma 2 punkty mocowania uchwytu na kubek: z lewej lub z prawej strony małego pasażera.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Polecamy