• GARETT Kamera samochodowa Road 9 GPS

Zestaw 2 kamer samochodowych na przód i tył auta, z szerokim polem widzenia, modułem WiFi i technologią WDR. Nagrywanie filmów w rozdzielczości 2160p. Zdjęcia w rozdzielczości12MP.

Brak towaru
914.00
Wpisz swój e-mail
Cena przesyłki 98
GLS 98
Dostępność Brak towaru
Waga 0.15 kg

GARETT Kamera samochodowa Road 9 GPS - kamera samochodowa nowej generacji

Kamery samochodowe stają się coraz bardziej niezbędnym wyposażeniem samochodów, nie tylko służbowych, ale także prywatnych. Rejestracja zdarzeń drogowych jest bowiem najlepszą metodą na wskazanie sprawcy lub na udokumentowanie losowego wypadku. Ważne więc jest, by zapis wideo był jak najwyższej jakości. Za jakość naszej kamery samochodowej odpowiadają: optyka OV, układ NOVATEK oraz technologia WDR. To dzięki tym atutom kamera umożliwia nagrywanie filmów w rozdzielczości 2160P oraz wykonywanie zdjęć w rozdzielczości 12 MP. O wysokiej klasie urządzenia świadczą także: czujnik ruchu, G-Sensor oraz wbudowany wyświetlacz.

 • Wideo w jakości 2160P oraz świetnej jakości zdjęcia: W kamerze zastosowana została optyka OV oraz chipset NOVATEK, co sprawia, że rejestrowane materiały są wysokiej jakości. Filmy nagrywane są w rozdzielczości 2160P (24 FPS), czyli w znacznie wyższej niż rozdzielczość Full HD. Dodatkowo zdjęcia w rozdzielczości 12 MP będą doskonałym materiałem dokumentującym każde zdarzenie. Na filmy i zdjęcia można także nakładać własny tekst.
 • Dwie kamery, rejestrujące obraz z przodu i tyłu pojazdu: Oprócz standardowej, przedniej kamery, istnieje możliwość zainstalowania dodatkowej, tylnej kamery, która będzie rejestrować obraz z tyłu pojazdu. Jest to bardzo przydatne m.in. podczas parkowania, manewrowania, a także przy rejestracji zdarzeń drogowych z udziałem pojazdu jadącego za Tobą.
 • Technologia WDR, szerokie pole widzenia: Nawet wyprzedzający Cię pojazd w tunelu zostanie zarejestrowany w czytelnej jakości! Zadba o to zarówno szerokokątny obiektyw, pozwalający na rejestrację przestrzeni nawet do 170°, a także technologia WDR, korygująca na bieżąco oświetlenie w celu uzyskania optymalnego obrazu.
 • Moduł WiFi: Wbudowany moduł Wi-Fi umożliwia bezprzewodowy transfer zarejestrowanego materiału z kamery na wszelkie możliwe urządzenia (laptop, tablet, telefon etc.). Taka opcja daje możliwość błyskawicznego udostępnienia nagrań i zdjęć, tuż po ich wykonaniu.
 • Nagrywanie w pętli: Dla kamery samochodowej najważniejsza jest bieżąca chwila. Dlatego po prostu będzie zastępować najstarsze nagrania aktualnymi. Chronione będą tylko te, które zostaną zabezpieczone przed nadpisaniem. Tzw. nagrywanie w pętli zapobiega sytuacjom, gdy przeładowana pamięć uniemożliwia dalszy zapis.
 • Automatyczne rozpoczynanie nagrywania: W ogóle nie musisz pamiętać o włączaniu kamery samochodowej, ponieważ może ona samoczynnie uruchamiać się po przekręceniu kluczyka w stacyjce i automatycznie wyłączać się na postojach. Większa wygoda po prostu nie istnieje... Urządzenie nie posiada wbudowanej baterii. Jest ono wyposażone w superkondensator, który w przypadku utraty zasilania, przez kilka sekund dostarcza energii, umożliwiając bezpieczne wyłączenie urządzenia oraz zapis zarejestrowanych materiałów.
 • G-sensor - automatyczny zapis w przypadku kolizji oraz czujnik ruchu: Zapis może włączyć się automatycznie, gdy wbudowany czujnik ruchu zarejestruje przemieszczający się przed kamerą obiekt. W przypadku kolizji G-sensor uruchomi zapis i jednocześnie nada nagraniu status ochrony przed automatycznym nadpisaniem.
 • Wykrywanie ruchu: Tryb wykrywania ruchu to tryb czuwania kamery. Gdy kamera jest podłączona do zasilania, na postoju czujnik ruchu nieustannie monitoruje przestrzeń i w przypadku wykrycia przemieszczającego się obiektu kamera automatycznie włączy zapis na ok. 1 minutę.
 • Wbudowany mikrofon oraz głośnik: Dźwięki są ważną częścią zapisu i stanowią dopełnienie dokumentacji zdarzenia. Kamera posiada wbudowany mikrofon, a także głośnik, który umożliwia odtworzenie nagrania wraz z dźwiękiem, bezpośrednio po zarejestrowaniu. Do funkcji, alertów oraz wygodnych, fizycznych przycisków kamery przypisane są także dźwięki systemowe.
 • Przydatne dodatkowe funkcje: Urządzenie zostało wyposażone w takie przydatne funkcje, jak: asystent pasa ruchu, przypomnienia o włączeniu świateł, a także przypomnienia o przerwach podczas jazdy. Multifunkcyjność kamery samochodowej sprawia, że jest ona prawdziwie nowoczesnym dopełnieniem każdego pojazdu.

 

 

 

PN 5903246283945
CN kod 85176200
Wymiary [mm] 115 x 57 x 55
Wbudowany mikrofon tak
Wbudowany wyświetlacz 2", tak
Funkcje asystent pasa ruchu, czujnik ruchu, G-Sensor, przypomnienie o przerwach w trakcie jazdy, przypomnienie o włączeniu świateł, technologia WDR
Kąt widzenia 170°
Wbudowany głośnik tak
Wbudowany moduł WiFi tak
Rozdzielczość - wideo - kamera główna 2280 x 2160
Rozdzielczość - wideo - kamera tylna 1080P
Rozdzielczość - zdjęcia - kamera główna 12MP
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
 • Polecamy