• GARETT Smartwatch Kids Sun 4G różowy

Dziecięcy zegarek z Androidem, modułem GPS, funkcją lokalizacji i GEOogrodzenia oraz możliwością prowadzenia rozmów wideo. Model w różowym kolorze.

Brak towaru
668.00
Wpisz swój e-mail
Cena przesyłki 98
GLS 98
Dostępność Brak towaru
Waga 0.15 kg

Smartwatch Garett Kids Sun 4G

Garett Kids Sun 4G to zegarek z GPS dla dziecka, który umożliwia skuteczną lokalizację (GPS+LBS+Wi-Fi) z funkcją GEOogrodzenie oraz opcją odtworzenia historii tras do 30 dni wstecz. Garett Kids Sun 4G daje możliwość prowadzenia rozmów wideo. Został wyposażony w szereg funkcji opiekuńczych: przycisk SOS, zdalny podsłuch, dyskretne wykonywanie przez rodzica zdalnego zdjęcia wbudowanym w zegarek aparatem. Smartwatch Garett Kids Sun 4G pracuje w oparciu o system Android 6.0 gwarantujący całą paletę możliwości.

 • Łączność 4G, LTE i WiFi, lokalizacja przy użyciu GPS, LBS i WiFi - większy zasięg bez utraty sygnału w pomieszczeniach, komfortowe przesyłanie danych (np. zdjęć i filmów), pełna kompatybilność z najnowszymi technologiami.
 • Wykonywanie i odbieranie połączeń i rozmowy wideo - skuteczniejsza opieka rodzica nad dzieckiem; zegarek posiada posiada wbudowany mikrofon oraz głośnik, dzięki czemu spełnia wszystkie podstawowe funkcje telefonu komórkowego; obsługuje karty SIM wszystkich sieci.
 • Wbudowany moduł GPS i GEOogrodzenie - możliwość zdalnej opieki, zarówno manualnej (geolokalizacja), jak również automatycznej, połączonej z funkcją GEO-ogrodzenie (po wyznaczeniu bezpiecznego obszaru dla dziecka, o każdej próbie jego przekroczenia rodzic otrzymuje powiadomienie na swój telefon).
 • Wbudowany system Android, krokomierz i monitor snu - zegarek został wyposażony w funkcje i narzędzia, które pozwalają zadbać o prawidłowy rozwój dziecka, jego aktywność fizyczną oraz zdrowy sen.
 • Przycisk SOS i aparat - w nagłej sytuacji jedno wciśnięcie przycisku alarmowego nawiązuje połączenia z trzema numerami telefonów; dziecko ma również możliwość przesłania zdjęcia na telefon rodzica.
 • Monitoring głosu i wiadomości głosowe - zegarek daje nie tylko możliwość dzwonienia i wysyłania wiadomości głosowych o długości do 15 sekund, ale również włączenia dyskretnego podsłuchu, by skontrolować odgłosy z otoczenia dziecka.
 • Wodoodporność IP67 - zegarek może być zanurzony nawet do pół godziny w wodzie; jest chroniony również przed pyłem.
 • Wbudowany termometr i pulsometr - smartwatche pozwala kontrolować na bieżąco zdrowie dziecka.
 • Dotykowy, kolorowy wyświetlacz i wymienne paski - smartwatch nie jest skomplikowane w obsłudze, a wymiana pasków jest prosta.
 • Plan lekcji i darmowa aplikacja - specjalna, darmowa aplikacja pozwala na wgranie do zegarka planu lekcji dziecka.
Materiał tworzywo sztuczne
Kolor różowy
PN 5903246289589
CN kod 85176200
Łączność 4G LTE, Bluetooth 4.0, Wi-Fi
Kompatybilność - system Android, iOS
Bateria - czas pracy do 2 dni
Bateria - czas ładowania ok. 2 h
Funkcje krokomierz, lokalizacja GPS, LBS, Wi-Fi, monitor snu, odbieranie i wykonywanie połączeń, plan lekcji, przycisk SOS, pulsometr, slot na kartę SIM, termometr, tryb GEOogrodzenia, wbudowany aparat, wysyłanie wiadomości głosowych, zdalny podsłuch
Wodoszczelność IP67
Wyświetlacz - rodzaj dotykowy, LCD
Wyświetlacz - rozmiar 1.3"
Procesor SP9820E
Bateria - rodzaj Li-Ion
Bateria - czas czuwania do 3 dni
Koperta - wymiary [mm] 45 x 55 x 17
Pasek - materiał tworzywo sztuczne
Pasek - szerokość [mm] 20
Pasek - maksymalny obwód [cm] 21,5
Język menu angielski, polski, rosyjski
System operacyjny Android
Moduł GPS tak
Slot na kartę SIM nano SIM, tak
Bateria słuchawki - pojemność 720 mAh
Waga z bateriami [g] 58
Tłumaczenia eng
Lokalizacja R-1-3-3
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
 • Polecamy
 • Sklep zamknięty

Prace techniczne