• Pamięć RAM addlink 16GBx2 DDR4 3200MHz CL16 Black RGB

Pamięć RAM addGame Spider X4 wyróżnia się podświetleniem LED RGB oraz obsługą Intel XMP 2.0. Zestaw zawiera dwie kości RAM - każda o pojemności wynoszącej 16 GB.

1623.00
szt.
Cena przesyłki 98
GLS 98
Dostępność Mało
Waga 0.5 kg

Pamięć RAM addlink addGame Spider X4 2x 16GB DDR4 3200MHz CL16 RGB

Pamięć RAM addGame Spider X4 RGB została wyposażona w duży, szerokokątny pasek oświetleniowy z żywymi diodami LED RGB. Model Spider X4 może pochwalić się wykonaniem z czystego aluminium, które zapewnia bardzo wydajne rozpraszanie ciepła. Pamięć RAM jest kompatybilna zarówno z platformami z serii Intel, jak i AMD. Dynamiczne i żywe efekty świetlne robią wrażenie, a pasek oświetleniowy rozprasza światło równomiernie po całym wnętrzu komputera. Warto wspomnieć, że pamięć RAM addGame Spider X4 DDR4 została zbudowana z wysokiej jakości układów scalonych i przeszła przez rygorystyczny proces produkcyjny, aby zapewnić pełną niezawodność, stabilność i kompatybilność.

Nie ma potrzeby stosowania dodatkowego kabla zasilającego. Pamięć RAM jest łatwa do synchronizacji z oprogramowaniem integracyjnym ASUS Aura, Gigabyte RGB Fusion, MSI Mystic Light i ASRock Polychrome Sync. Użytkownicy mogą zarządzać efektami świetlnymi i zmieniać je zgodnie z własnymi preferencjami. Spider X4 obsługuje Intel XMP 2.0. Pamięć RAM jest gotowa na AMD Ryzen i kompatybilna z platformami z serii Intel i AMD.

Właściwości:

  • pojemność wynosząca 2x 16GB,
  • podświetlenie LED RGB,
  • obsługa Intel XMP 2.0,
  • podświetlenie RGB kompatybilne z Asus, MSI, Gigabyte, ASRock,
  • wydajne rozpraszanie ciepła przez aluminiową obudowę.

Materiał aluminium
Kolor Czarny
Podświetlenie RGB, Tak
PN AG16GB32C16X4UBX2
Dodatkowe informacje kompatybilność z Asus Aura Sync, RGB Mystic Light, RGB Fusion 2.0 Gigabyte, ASRock Polychrom Sync, wsparcie Intel XMP 2.0
Typ pamięci DDR4
Pojemność całkowita 32 GB
Taktowanie 3200 MHz
Pojemność kości 2 x 16 GB
Opóźnienia CL16
Napięcie 1,35 V
Tłumaczenia eng
Lokalizacja R-2-13-2, Szafa
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Polecamy
  • Sklep zamknięty

Prace techniczne