• Pamięć RAM addlink 8GBx2 DDR4 3600MHz CL18 Black RGB

Pamięć RAM addGame Spider X4 wyróżnia się podświetleniem LED RGB oraz obsługą Intel XMP 2.0. Zestaw zawiera dwie kości RAM - każda o pojemności wynoszącej 8 GB.

887.00
szt.
Cena przesyłki 98
GLS 98
Dostępność Mało
Waga 0.15 kg

Pamięć RAM addlink addGame Spider X4 2x 8GB DDR4 3600MHz CL18 RGB

Pamięć RAM addGame Spider X4 RGB została wyposażona w duży, szerokokątny pasek oświetleniowy z żywymi diodami LED RGB. Model Spider X4 może pochwalić się wykonaniem z czystego aluminium, które zapewnia bardzo wydajne rozpraszanie ciepła. Pamięć RAM jest kompatybilna zarówno z platformami z serii Intel, jak i AMD. Dynamiczne i żywe efekty świetlne robią wrażenie, a pasek oświetleniowy rozprasza światło równomiernie po całym wnętrzu komputera. Warto wspomnieć, że pamięć RAM addGame Spider X4 DDR4 została zbudowana z wysokiej jakości układów scalonych i przeszła przez rygorystyczny proces produkcyjny, aby zapewnić pełną niezawodność, stabilność i kompatybilność.

Nie ma potrzeby stosowania dodatkowego kabla zasilającego. Pamięć RAM jest łatwa do synchronizacji z oprogramowaniem integracyjnym ASUS Aura, Gigabyte RGB Fusion, MSI Mystic Light i ASRock Polychrome Sync. Użytkownicy mogą zarządzać efektami świetlnymi i zmieniać je zgodnie z własnymi preferencjami. Spider X4 obsługuje Intel XMP 2.0. Pamięć RAM jest gotowa na AMD Ryzen i kompatybilna z platformami z serii Intel i AMD.

Właściwości:

  • pojemność wynosząca 2x 8GB,
  • podświetlenie LED RGB,
  • obsługa Intel XMP 2.0,
  • podświetlenie RGB kompatybilne z Asus, MSI, Gigabyte, ASRock,
  • wydajne rozpraszanie ciepła przez aluminiową obudowę.

Materiał aluminium
Kolor Czarny
Podświetlenie RGB, Tak
PN AG8GB36C18X4UBX2
Dodatkowe informacje kompatybilność z Asus Aura Sync, RGB Mystic Light, RGB Fusion 2.0 Gigabyte, ASRock Polychrom Sync, wsparcie Intel XMP 2.0
Typ pamięci DDR4
Pojemność całkowita 16 GB
Taktowanie 3600 MHz
Pojemność kości 2 x 8 GB
Opóźnienia CL18
Napięcie 1,35 V
Tłumaczenia eng
Lokalizacja R-2-13-3, Szafa
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Polecamy