• ShiftCam Obiektyw 1.33x Anamorphic ProLens

Obiektyw 1.33x Anamorphic ProLens z anamorficznymi flarami do tworzenia obrazów w proporcjach 21:9.

Brak towaru
885.00
Wpisz swój e-mail
Cena przesyłki 98
GLS 98
Dostępność Brak towaru
Waga 0.15 kg

Obiektyw ShiftCam 1.33x Anamorphic ProLens z uniwersalnym uchwytem

Obiektyw ShiftCam ProLens  1.33x Anamorphic pozwala na kręcenie szerokoekranowych ujęć, o proporcjach obrazu 21:9 z charakterystycznymi anamorficznymi flarami. Nagrania wykonane aparatem telefonu z wykorzystaniem obiektywu 1.33x Anamorphic ProLens będą przypominać kinowe, filmowe nagrania. Obrazy i ujęcia tworzone z użyciem obiektywu ProLens 1.33x Anamorphic charakteryzują się  szerokim polem widzenia, o wyważonych proporcje, bez zniekształceń obiektów.

Obiektyw ProLens 1.33x Anamorphic pozwala nagrywać i fotografować ruchome obiekty w otoczeniu z zachowaniem ostrości i subtelnymi odblaskami obiektywu. Delikatne anamorficzne flary wprowadzają do tworzonych materiałów miękkość i efekt senności, rozmarzenia.

Obiektyw ProLens 1.33x Anamorphic jest kompatybilny z większością urządzeń mobilnych, w tym iPhone, Samsung, Pixel, OnePlus, iPad, laptopy i więcej za pomocą etui na telefon ShiftCam Case lub uniwersalnego uchwytu na telefon ShiftCam Universal Mount.

W pudełku znajdziesz: obiektyw ProLens, magnetyczną pokrywę obiektywu Magnetic Lens Cap, etui na obiektyw z mikrofibry Microfibre Lens Bag, uniwersalny uchwyt Universal Mount.

Do użycia obiektywu ProLens 1.33x Anamorphic wymagane jest oprogramowanie - aplikacja mobilna Filmic Pro lub oprogramowanie stacjonarne: Adobe Premiere, Final Cut Pro.

PN PL-AN-20-EN
CN kod 9002111000
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Polecamy