• ShiftCam Obiektyw do fotografii mobilnej 230° Full Frame Fisheye ProLens

Szerokokątny obiektyw do telefonu i innych urządzeń mobilnych do wykonywania ujęć z widokiem typu "rybie oko" 230° Full Frame Fisheye ProLens.

Brak towaru
885.00
Wpisz swój e-mail
Cena przesyłki 98
GLS 98
Dostępność Brak towaru
Waga 0.15 kg

Obiektyw typu "rybie oko" ShiftCam 230º Fisheye ProLens z uniwersalnym uchwytem

Szerokokątny obiektyw ShiftCam ProLens 230º Fisheye zapewnia pełnoklatkowy widok typu „rybie oko" i pozwala na tworzenie zdjęć o kącie widzenia sięgającymi 230o. Dzięki Temu możliwe jest uchwycenie wszystkiego, co w zasięgu wzroku. Efekt „rybiego oka" charakteryzuje się beczkowatym zniekształceniem obrazu. Z obiektywem ProLens 230º Fisheye możliwe jest wykonanie zdjęć z półkolistą, szeroką perspektywą, która zapewnia widok dookoła. Sprawdzi się do wykonywania zdjęć w trakcie aktywności bądź filmowania vlogów, gdyż pozwala uchwycić obiekty w dynamicznych ujęciach z całym otoczeniem.

Obiektyw 230º Fisheye ProLens jest kompatybilny z większością urządzeń mobilnych, w tym iPhone, Samsung, Pixel, OnePlus, iPad, laptopy i więcej za pomocą etui na telefon ShiftCam Case lub uniwersalnego uchwytu na telefon ShiftCam Universal Mount.

W pudełku znajdziesz: obiektyw ProLens, magnetyczną pokrywę obiektywu Magnetic Lens Cap, etui na obiektyw z mikrofibry Microfibre Lens Bag, uniwersalny uchwyt Universal Mount.

PN PL-FE-20-EN
CN kod 9002111000
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Polecamy