• ShiftCam Obiektyw do fotografii mobilnej 60mm Telephoto ProLens

Teleobiektyw do telefonu i innych urządzeń mobilnych 60mm Telephoto ProLens z 2x-5x zoomem optycznym.

Brak towaru
581.00
Wpisz swój e-mail
Cena przesyłki 98
GLS 98
Dostępność Brak towaru
Waga 0.15 kg

Teleobiektyw ShiftCam 60mm Telephoto ProLens z uniwersalnym uchwytem

Teleobiektyw ShiftCam 60mm Telephoto ProLens pozwala tworzyć portrety z zachowaniem wyważonych proporcji i naturalną głębią ostrości, wykorzystując aparat w telefonie. Z obiektywem o ogniskowej 60 mm możliwe jest uzyskanie skompresowanej perspektywy bez zmiany proporcji obiektu. Gwarantuje to naturalny wygląd obiektu, o dobrej ostrości i bez zniekształceń. Obiektyw ten doskonale sprawdzi się w fotografii podróżniczej, żywności, produktów, architektury i portretów.

Teleobiektyw 60mm Telephoto ProLens posiada zoom optyczny, zapewniający 2- do 5-krotne powiększenie, co umożliwia wykonanie intymnego portretu bez zbliżania się do fotografowanej osoby lub uchwycenie bardziej odległego detalu.

Obiektyw 60mm Telephoto ProLens jest kompatybilny z większością urządzeń mobilnych, w tym iPhone, Samsung, Pixel, OnePlus, iPad, laptopy i więcej za pomocą etui na telefon ShiftCam Case lub uniwersalnego uchwytu na telefon ShiftCam Universal Mount.

W pudełku znajdziesz: obiektyw ProLens, magnetyczną pokrywę obiektywu Magnetic Lens Cap, etui na obiektyw z mikrofibry Microfibre Lens Bag, uniwersalny uchwyt Universal Mount.

PN PL-TL-20-EN
CN kod 9002111000
Tłumaczenia eng
Lokalizacja R3-4-1
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Polecamy
  • Sklep zamknięty

Prace techniczne