• ShiftCam Zestaw obiektywów Macro ProLens Kit do fotografii mobilnej

Obiektywy do telefonów i innych urządzeń mobilnych. Zestaw do ujęć makro Macro ProLens Kit składający się z: obiektywu 75mm Long Range Macro ProLens, obiektywu Traditional 10x Macro ProLens, uniwersalnego uchwytu, etui.

1175.00
szt.
Cena przesyłki 98
GLS 98
Dostępność Mało
Waga 0.15 kg

Zestaw do ujęć makro ShiftCam Macro Kit z 2 obiektywami

Zestaw ShiftCam Macro Kit został przygotowany z myślą o osobach, które tworzą treści wideo używając smartfona lub tabletu. W skład zestawu wchodzą:

  • obiektyw 75mm Long Range Macro ProLens;
  • obiektyw Traditional 10x Macro ProLens;
  • uniwersalny uchwyt Universal Mount;
  • etui ochronne Photographer Lens Pouch;
  • ściereczka czyszcząca Lens Cleaning Cloth.

ShiftCam 75mm Long Range Macro ProLens

Obiektyw ShiftCam 75mm Long Range Macro ProLens pozwala na wykonywanie ujęć makro w ruchu z dużej odległości, podkreślając szczegóły, dzięki płytkiej głębi ostrości. Doskonale sprawdza się podczas tworzenia filmów i zdjęć z dystansu, w których ukazane zostają detale i tekstury obiektów na tle otoczenia np. owadów, roślin, biżuterii czy potraw. Używając obiektywu ProLens 75mm Long Range Macro możliwe jest uzyskanie efektu miękkiego i nieostrego tła tzw.bokeh.

ShiftCam Traditional 10x Macro ProLens

Obiektyw ShiftCam ProLens Traditional 10x Macro pozwala tworzyć makroskopowe zdjęcia z powiększeniem 10-25x bez zakłóceń i zniekształceń. Ujęcia wykonane przy użyciu tego obiektywu charakteryzuje wysoka szczegółowość i ostrość obrazu, aby zobaczyć gołym okiem drobne detale czy teksturę materiału. Obiektyw Traditional 10x Macro pozwala na ustawienie ostrości w bliskiej odległości już od 2 cm. Możliwe jest uchwycenie głębi ostrości, aby stworzyć doskonałą perspektywę makro ze skupieniem na wybranym obiekcie.

Uniwersalny uchwyt Universal Mount

Uniwersalny uchwyt do mocowania obiektywu, który znajdziesz w zestawie Macro Kit jest kompatybilny z większością urządzeń mobilnych, w tym iPhone, Samsung, Pixel, OnePlus, iPad, laptopy i tablety. Uchwyt mocujący Universal Mount pozwala na montaż wszystkich obiektywów ShiftCam ProLens.

PN PL-B2-MA-EN
CN kod 9002111000
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie