• ShiftCam Zestaw obiektywów Photographer ProLensKit do fotografii mobilnej

Obiektywy do telefonów i innych urządzeń mobilnych. Zestaw dla fotografów Photography ProLens Kit skłądający się z: obiektywu 18mm Wide Angle ProLens, obiektywu 60mm Telephoto ProLens, uniwersalnego uchwytu, etui.

Brak towaru
1269.00
Wpisz swój e-mail
Cena przesyłki 98
GLS 98
Dostępność Brak towaru
Waga 0.15 kg

Zestaw do fotografii ShiftCam Photography Kit z 2 obiektywami

Zestaw ShiftCam Photography Kit został przygotowany z myślą o osobach, które tworzą treści używając smartfona lub tabletu. W skład zestawu wchodzą:

  • szerokokątny obiektyw 18mm Wide-Angle ProLens;
  • teleobiektyw 60mm Telephoto ProLens;
  • uniwersalny uchwyt Universal Mount;
  • etui ochronne Photographer Lens Pouch;
  • ściereczka czyszcząca Lens Cleaning Cloth.

ShiftCam ProLens 18mm Wide-Angle

Szerokokątny obiektyw ShiftCam ProLens 18mm Wide-Angle o ogniskowej 12 mm pozwala zmieścić jeszcze więcej w jednym kadrze. Dzięki niemu ujęcia wykonywane aparatem w telefonie są nawet o połowę szersze. Obiektyw 18mm Wide-Angle ProLens dzięki szerokim kątom pola widzenia, pozwala uchwycić nawet 3-krotnie więcej treści niż przy użyciu samego aparatu w telefonie. Obiektyw 18mm Wide-Angle posiada asferyczną soczewkę, która zapobiega powstawaniu zniekształceń obrazu. Zdjęcia wykonane z użyciem obiektywu ShiftCam ProLens 18mm Wide-Angle zachowują ostrość od krawędzi do krawędzi.

Obiektyw 18mm Wide-Angle ProLens sprawdzi się do tworzenia płaskich obrazów z widokiem z dołu lub z góry, wyolbrzymionej perspektywy, która prowadzi obserwatora do obiektu, zdjęć o bogatej kompozycji, czy ujęć z bliska z ukazaniem z szerszej perspektywy.

ShiftCam 60mm Telephoto ProLens

Teleobiektyw ShiftCam 60mm Telephoto ProLens pozwala tworzyć portrety z zachowaniem wyważonych proporcji i naturalną głębią ostrości. Z obiektywem o ogniskowej 60 mm możliwe jest uzyskanie skompresowanej perspektywy bez zmiany proporcji obiektu. Gwarantuje to naturalny wygląd obiektu, o dobrej ostrości i bez zniekształceń. Teleobiektyw 60mm Telephoto ProLens posiada zoom optyczny, zapewniający 2- do 5-krotne powiększenie.

Obiektyw ten doskonale sprawdzi się w fotografii podróżniczej, żywności, produktów, architektury i portretów.

Uniwersalny uchwyt Universal Mount

Uniwersalny uchwyt do mocowania obiektywu, który znajdziesz w zestawie Photography Kit, jest kompatybilny z większością urządzeń mobilnych, w tym iPhone, Samsung, Pixel, OnePlus, iPad, laptopy i tablety. Uchwyt mocujący Universal Mount pozwala na montaż wszystkich obiektywów ShiftCam ProLens.

PN PL-B2-PH-EN
CN kod 9002111000
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Polecamy