• ShiftCam Zestaw obiektywów Videographer ProLensKit do fotografii mobilnej

Obiektywy do telefonów i innych urządzeń mobilnych. Zestaw dla tworzących treści wideo Videography ProLens Kit składający się z: obiektywu 1.33 x Anamorphic ProLens, obiektywu 60mm Telephoto ProLens, uniwersalnego uchwytu, etui.

Brak towaru
1445.00
Wpisz swój e-mail
Cena przesyłki 98
GLS 98
Dostępność Brak towaru
Waga 0.15 kg

Zestaw ShiftCam Videography Kit do treści wideo z 2 obiektywami

Zestaw ShiftCam Videography Kit został przygotowany z myślą o osobach, które tworzą treści wideo używając smartfona lub tabletu. W skład zestawu wchodzą:

  • anamorficzny obiektyw 1.33x Anamorphic ProLens;
  • teleobiektyw 60mm Telephoto ProLens;
  • uniwersalny uchwyt Universal Mount;
  • etui ochronne Photographer Lens Pouch;
  • ściereczka czyszcząca Lens Cleaning Cloth.

ShiftCam ProLens 1.33x Anamorphic

Obiektyw ShiftCam ProLens 1.33x Anamorphic pozwala na kręcenie szerokoekranowych ujęć, o proporcjach obrazu 21:9 z charakterystycznymi anamorficznymi flarami. Zdjęcia i nagrania tworzone z użyciem obiektywu ProLens 1.33x Anamorphic charakteryzują się  szerokim polem widzenia, o wyważonych proporcjach, bez zniekształceń obiektów.

Obiektyw 1.33x Anamorphic ProLens  sprawdzi się przy tworzeniu obrazów i nagrań o romantycznej, rozmarzonej, a nawet surrealistycznej stylistyce, dzięki subtelnym flarom obiektywu.

ShiftCam 60mm Telephoto ProLens

Teleobiektyw ShiftCam 60mm Telephoto ProLens pozwala tworzyć portrety z zachowaniem wyważonych proporcji i naturalną głębią ostrości. Z obiektywem o ogniskowej 60 mm możliwe jest uzyskanie skompresowanej perspektywy bez zmiany proporcji obiektu. Gwarantuje to naturalny wygląd obiektu, o dobrej ostrości i bez zniekształceń. Teleobiektyw 60mm Telephoto ProLens posiada zoom optyczny, zapewniający 2- do 5-krotne powiększenie.

Obiektyw ten doskonale sprawdzi się w fotografii podróżniczej, żywności, produktów, architektury i portretów.

Uniwersalny uchwyt Universal Mount

Uniwersalny uchwyt do mocowania obiektywu, który znajdziesz w zestawie Videography Kit jest kompatybilny z większością urządzeń mobilnych, w tym iPhone, Samsung, Pixel, OnePlus, iPad, laptopy i tablety. Uchwyt mocujący Universal Mount pozwala na montaż wszystkich obiektywów ShiftCam ProLens.

PN PL-B2-VD-EN
CN kod 9002111000
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Polecamy
  • Sklep zamknięty

Prace techniczne