• Sony Konsola PlayStation 5 PS5 Blu-Ray (BC)

PlayStation 5 wyróżnia się ultraszybkim dyskiem SSD, obsługą 4K oraz padem DualSense z efektami dotykowymi i adaptacyjnymi efektami „Trigger". PS5 może pochwalić się kompatybilnością wsteczną z grami PS4.

2839.00
szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 98
GLS 98
Dostępność Średnia dostępność
Waga 0.5 kg

Konsola SONY PlayStation 5 Blu-Ray

PlayStation 5 to konsola, na którą świat gamingu czekał bardzo długo. Ultraszybki dysk SSD w połączeniu z efektami dotykowymi, adaptacyjnymi efektami „Trigger" oraz 3D Audio wprowadzają użytkownika w niezwykle realistyczny świat gier. Na szczególną uwagę zasługuje obsługa 4K w 120 klatkach na sekundę, dzięki której gra będzie tak płynna, jak jeszcze nigdy.

Marka SONY zaprojektowała zupełnie nowy kontroler DualSense, który nie tylko świetnie wygląda, ale też zapewnia wyjątkowe wrażenia. Podwójne aktuatory pozwalają poczuć fizyczną reakcję na ruchy w grze, dzięki czemu możemy wyczuć każdy strzał czy też nierówną nawierzchnię podczas jazdy wybranym pojazdem. Adaptacyjne efekty „Trigger" naśladują napięcie liny czy łuku w niektórych grach, co gwarantuje zupełnie nowe odczucia.

Pad DualSense do PS5 to też wbudowany mikrofon, który może być wyłączony przyciskiem wyciszającym. Gniazdo 3,5 mm pozwala na podłączenie zestawu słuchawkowego, a przycisk tworzenia daje graczom jeszcze więcej możliwości. Za jego pomocą użytkownicy PlayStation 5 mogą tworzyć treści związane z grami i transmitować swoją rozgrywkę. Warto wspomnieć, że uzupełnianie energii w kontrolerze odbywa się za pomocą kabla USB typu C lub opcjonalnej stacji ładującej.

Niestandardowa integracja systemów konsoli PlayStation 5 sprawia, że dane z dysku SSD są odczytywane z oszałamiającą szybkością. Dodatkowo funkcja śledzenia promieni gwarantuje nowy poziom realizmu, a to wszystko poprzez generowanie naturalnych cieni i odbić. PS5 może pochwalić się kompatybilnością wsteczną, dzięki czemu ponad 4 tysiące gier stworzonych na PS4 może być uruchamianych na konsoli PlayStation 5.

Właściwości:

  • ultraszybki dysk SSD,
  • nowy kontroler z efektami dotykowymi oraz efektami „Trigger",
  • obsługa 4K w 120 kl/s,
  • funkcja śledzenia promieni,
  • kompatybilność wsteczna z grami PS4.

Długość towaru w centymetrach 18,0
Wysokość towaru w centymetrach 42,5
Szerokość towaru w centymetrach 42,5
Waga gabarytowa w gramach 5292
Waga towaru w gramach 6150,0
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Polecamy
  • Sklep zamknięty

Prace techniczne