• WhiteShark Uchwyt do kierownicy i pedałów CONQUEROR kokpit rajdowy

Uchwyt do kierownicy i pedałów rajdowych marki WhiteShark umożliwia uzyskanie pozycji, którą przyjmują profesjonalni kierowcy wyścigowi. Położenie pedałów oraz kierownicy jest w pełni regulowane.

745.00
szt.
Cena przesyłki 98
GLS 98
Dostępność Mało
Waga 20 kg

Uchwyt do kierownicy i pedałów WhiteShark CONQUEROR

Regulowany kokpit do gier wyścigowych i symulacji

Stojak do kierownicy, pedałów i dźwigni skrzyni biegów CONQUEROR marki WhiteShark umożliwia uzyskanie wygodniej pozycji, która odwzorowuje ułożenie ciała w samochodzie wyścigowym czy też rajdowym. Panel kierownicy oraz postawa na pedały są w pełni regulowane, dzięki czemu w łatwy i szybki sposób zmienimy nachylenie kierownicy (-30°/-15°/0°/+15°/+30°) oraz jej wysokość od podłogi (od 57 do 85 cm). Podstawę pedałów można odsunąć od kierownicy na odległość od 20 do 45 cm, a jej nachylenie wyregulować w zakresie 0°/10°/20°. Podstawa drążka zmiany biegów jest niezależnie mocowana  do panelu na kierownicę (po wybranej lewej lub prawej stronie) i posiada regulację przód tył, która umożliwia przesunięcie dźwigni bliżej kierowcy. Na szczególną uwagę zasługuje miejsce na schowanie plączących się kabli - 2 plastikowe uchwyty mocowane do kolumny kierownicy pozwalają utrzymać porządek.

Stojak do kierownicy od WhiteShark pozwala na stworzenie kokpitu w domowych warunkach, co pozwala na granie w gry wyścigowe na najwyższym poziomie oraz na sprawdzenie swoich umiejętności w symulatorach. Całość waży 8,2 kg kilograma, co gwarantuje wyjątkową stabilność. Warto wspomnieć, że akcesorium zostało wykonane z wytrzymałej stali i posiada antypoślizgowe, regulowane nóżki, aby zapewnić stabilne ustawienie stojaka dla komfortowej jazdy.

Właściwości:

  • w pełni regulowany panel kierownicy oraz pedałów,
  • miejsce na kable,
  • wykonany z wysokiej jakości stali,
  • pełna stabilność.
Materiał stal
Kolor Czarny
PN CONQUEROR
Wymiary [mm] 515 x 888 x 815
Maksymalne obciążenie [kg] 20
Wymiary opakowania [cm] 72,7 x 49,2 x 18,7
Waga [kg] 8,2
Regulacja panelu kierownicy -30°/-15°/0°/+15°/+30°
Regulacja panelu pedałów 0°/10°/20°
Regulacja panelu drążka skrzyni biegów przód-tył
Waga z opakowaniem [kg] 9,5
Tłumaczenia eng
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Polecamy